Jiva Yaşam Atölyesi

Hindistan & Yoga Alliance Onaylı Temel ve İleri Seviye Yoga Eğitimleri

Hindistan & Yoga Alliance Onaylı Temel ve İleri Seviye Yoga EğitimleriHindistan & Yoga Alliance Onaylı 200 ve 300 Temel ve İleri Seviye Yoga Eğitimleri

Yoga Eğitmeni olmak istiyorsunuz ve bu işi kaynağından öğrenmeye kararlısınız ancak aklınızda deli sorular… Nasıl yaparım? Nereye giderim? Hindistan nasıl bir yer? Bir başıma orada ne ederim? vb…

Artık bunların hiçbirini düşünmek zorunda değilsiniz. Size tasarlanmış bir eğitim sunuyoruz.

İster 200 saat Temel Seviye Eğitim isterseniz 300 saat İleri seviye eğitiminizi artık Hindistan'da tamamlayabilir ve dünya çapında 4 ayrı otoritede geçerli hem Türkiye'den hem de Hindistan'dan sertifika alabilirsiniz.

Eğitimlerimizde öncelikle Yoga Alliance standartları baz alınır. 200 saatini dolduran öğrenciler Temel Seviye Yoga Eğitmeni olmaya hak kazanırken; üzerine 300 saat daha eğitim alarak eğitimlerini 500 saate tamamlayan öğrenciler İleri Seviye Yoga Eğitmeni olmaya hak kazanırlar.

Bunun için yapmanız gereken çok basit. Hindistan Sertifikalı eğitimlerimize kayıt yaptırmak :)

 

Eğitim içeriklerimiz aşağıdaki gibidir :

-Eğitimlerde Felsefe, Anatomi ve Temel Kavramlar Türkiye'de Türkçe olarak Jiva Yoga ve OmSiva Yoga tarafından verilir.

-İlgili derslere ait saatler doldurulduğunda program dahilinde Hindistan Rishikesh'deki kardeş okulumuz AYM Yoga School'a 1 haftalık bir ziyaret gerçekleştirilir.

-Hindistan'da kalınan 1 hafta boyunca AYM tarafından verilen; “Ashtanga Vinyasa, meditasyon-pranayama- geleneksel vinyasa, Iyengar stili ile asana hizalanmaları” ders pratiklerine katılarak yoganın doğduğu yer olan Hindistan ekolleri Hintli uzman eğitmenler tarafından gösterilir. (İngilizce Bilgisi bu eğitimlerde sorun olmamaktadır!)

-Hindistan'da bulunulan sürede Gurular Şehri Rishikesh'in gezilecek önemli mekanlarına ziyaretler düzenlenir, Hint kültürü tanınır.

-Her iki eğitimin de tamamlanmasının ardından yapılan sınavlar sonunda eğitmen adayları sertifikalarını almak için mezuniyet partisine katılırlar. Hepsi Bukadar :)

 

200 Saatlik Temel Seviye Eğitim :

Daha önce herhangibir yerden 200 saatlik temel eğitim almış kişiler yapılacak öngörüşme ve sonrasında 35 saatlik pratik derse katılım zorunluluğunu yerine getirerek Hindistan eğitimine katılabilirler.

Eğitim Ücreti : $1.150+ KDV

Erken Ödeme Avantajı : $950+KDV (10 Şubat 2018 tarihine kadar $600 kapora ödemesi yapılmalıdır)

^kapora geri ödemesi yapılmaz!^

Hindistan Eğitim Tarihleri : 22-28 Nisan 2018

 

Daha Önce 200 saatlik Temel Yoga Eğitmenliği almamış olan kişiler OmSiva Yoga veya Jiva Yaşam Atölyesinde açılan 200 saatlik eğitimlerden birine kayıt yaptırabilirler.

Eğitim Ücreti : $2.050+KDV

Hindistan Eğitim Tarihleri : 22-29 Nisan 2017

 

 

300 Saatlik İleri Seviye Eğitim :

Daha önce herhangibir yerden 300 saatlik temel eğitim almış kişiler yapılacak öngörüşme ve sonrasında 35 saatlik pratik derse katılım zorunluluğunu yerine getirerek Hindistan eğitimine katılabilirler.

Eğitim Ücreti : $1.250+ KDV

Erken Ödeme Avantajı : $1.050+KDV (10 Şubat 2018 tarihine kadar $600 kapora ödemesi yapılmalıdır)

^kapora geri ödemesi yapılmaz!^

Hindistan Eğitim Tarihleri : 22-28 Nisan 2018

 

Daha Önce 300 saatlik İleri Seviye Eğitmenlik almamış olan kişiler OmSiva Yoga veya Jiva Yaşam Atölyesinde açılan 200 saatlik eğitimlerden birine kayıt yaptırabilirler.

Eğitim Ücreti : $2.250+KDV

Hindistan Eğitim Tarihleri : 22-29 Nisan 2017

Yoga Alliance Yoga Alliance