Jiva Yaşam Atölyesi
Metropolde yaşayan bireyler olarak günlük hayatımızda yaşadığımız stres, yoğun çalışma şartlarının getirdiği gerginlik, bizi oldukça yordu. Bazı zamanlarda ise, gerek kendi içimizde gerekse insanlarla ilişkilerimizde kopukluklar yaşıyor,  kendimizi tam anlamıyla ifade edemediğimizi düşünüyoruz. Aslında esnemeye, gevşemeye, zihnimizi özgür bırakmaya, biraz içimize dönmeye ve tüm bunları yaparken hayatımızı yeniden şekillendirip, tüm yaşamımızla gerçekten uyum içinde olmaya ihtiyacımız var.

Tüm  bunlar için harekete geçme zamanı olduğunu düşündük ve hepimize yardımcı olacak çok başarılı ve eğlenceli bir ekiple, yaşamımızın yeniden inşasına başlamak amacıyla JİVA YAŞAM ATÖLYESİ’ ni hayata geçirdik.

Jiva Yaşam Atölyesi olarak;  uluslar arası Yoga Alliance sertifikalı  temel yoga hocalık özel ve grup dersleri, yoga derinleşme dersleri, özel yoga dersleri ile günlük yaşamın stresinden uzaklaşarak, keyifli, huzurlu ve mutlu anlar yaşamayı ve yogayı hayatımızın bir parçası halne getirmeyi hedefliyoruz.

Yoga Alliance Yoga Alliance